LEMON FITNESS

To 2000 mkw powierzchni, gdzie znajduje się klimatyczny, kameralny basen, sauna, jacuzzi, liczne strefy relaksu. W pełni wyposażona siłownia ze strefą wolnych ciężarów oraz specjalnie wydzieloną strefą OCR. Dla miłośników treningu Cardio w oddzielnym pomieszczeniu znajduje się szereg rowerków, bieżni i orbitreków. Sala fitness to dodatkowe 70 metrów, które oddajemy do waszej dyspozycji. 

 

Lemon Fitness to doskonałe miejsce dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu. Masz do wyboru liczne strefy relaksu, w tym saunę, jacuzzi i kameralny basen. Błogi wypoczynek po całym dniu gwarantowany! Chcesz wyrzeźbić swoją sylwetkę? Skorzystaj z w pełni wyposażonej siłowni. Zależy Ci na lepszej kondycji i poprawie wydolności organizmu? Trening cardio w oddzielnym pomieszczeniu z bieżnią, rowerkami i orbiterkami będzie strzałem w dziesiątkę. Na sali fitness odbywają się także zajęcia wzmacniające, wytrzymałościowe i prozdrowotne.

Klub Lemon Fitness oddalony jest od New Port Hotel jedyne 450 metrów. Dotrzesz tam w zaledwie 5 minut. Zabierz odpowiedni strój, wygodne obuwie i... motywację do ćwiczeń. A po intensywnym treningu czeka Cię przyjemny wypoczynek w strefie relaksu, gdzie możesz w spokoju wypić kawę. Latem klub oddaje do dyspozycji klientów patio wyposażone w leżaki i stoliki. Nie ma nic lepszego niż orzeźwiająca lemoniada po kilku seriach na siłowni czy w basenie. To miejsce idealne dla osób w każdym wieku.

  •  450m od Hotelu, 5min piechotą.