New Port Hotel
A lazy image

O nas

New Port to kompleks hotelowy złożony z sześciu indywidualnych budynków zlokalizowanych na rzece Wiśle w rejonie Bulwaru Wołyńskiego. Do dyspozycji Gości oddane zostało 31 apartamentów z łazienkami i antresolą, z czego cześć stanowią pokoje z tarasem dostępne w standardzie standard, premium i superior.

photo alt text

To, co wyróżnia New Port spośród innych krakowskich hoteli to jedna z najlepszych możliwych lokalizacji: samo centrum miasta, widok na Zamek Królewski na Wawelu, bezpośrednie sąsiedztwo Forum Przestrzenie – jednego z najmodniejszych spotów skupiających życie kulturowo-rozrywkowe miasta i zaledwie kilka minut spacerem od słynnej dzielnicy żydowskiej – krakowskiego Kazimierza.

photo alt text

Tak niepowatrzalny widok  za oknem każdego z apartamentów możliwy był do zagwarantowania Gościom hotelu dzięki wykorzystaniu potencjału pięknej rzeki Wisły przepływającej także przez Stare Miasto. Unoszące się na wodzie apartamenty, w samym centrum Krakowa, charakteryzujące się doskonałym designem, nowoczesnością i niepowtarzalnym nigdzie indziej widokiem - to kwintesencja hotelu New Port!

photo alt text

Wybór stylu architektonicznego oraz sąsiedztwo charakterystycznej bryły Hotelu Forum zainicjowało pojawieniem się we wnętrzach budynków także elementów inspirowanych architekturą modernistyczną. Pojawiają się zatem sofy, krzesła, szafki i stoliki retro. Goście mają do dyspozycji również najlepszy sprzęt tj. telewizor, tablet oraz niezbędne sprzęty AGD. Mogą również swobodnie korzystać z systemu Chromecast, który umożliwia steaming muzyki i filmów z poziomu własnego telefonu.

photo alt text

Ale New Port to nie tylko modny design, to także wykorzystanie innowacji technologicznych służących maksymalnemu ułatwieniu pobytu Gościa w pokoju hotelowym. Gościom wystarczy bowiem telefon, bądź tablet aby zarządzać wszelkimi udogodnieniami pokoju tj. regulacja oświetlenia, ustawienia rolet, poziomu temperatury pomieszczenia oraz mocy wentylacji.

Design pokoi hotelowych, wykorzystana paleta barw i tekstura elementów wnętrza, nawiązuje do kolorystyki i struktury rzeki Wisły. Dzięki obecnemu w każdym pokoju, zarówno w opcji standard jak i premium, przeszkleniu sięgającemu od podłogi po sufit każdemu z Gości zagwarantowany jest niepowtarzalny widok, zarówno na rzekę, jak i znajdujący się w pobliżu Wawel oraz Kościół na Skauce.
Pokaż na mapie