The colors and the structure of the Vistula River are reflected in the design of the hotel rooms, especially, in the color palette and the texture of interior elements. Our Guests, thanks to the floor to ceiling windows placed in each room, have a unique view of the river and Old Town Cracow.

ornament
img
Standard
from /night
20 m2
max. 2 pers.
Standard
Premium
from /night
24 m2
max. 2 pers.
Premium
Superior
from /night
26 m2
max. 2 pers.
Superior

Planujesz urlop w dawnej stolicy kraju, mieście zabytków, kultury i sztuki? By w pełni cieszyć się wszystkimi atrakcjami serca małopolski, wybierz odpowiedni nocleg. Zatrzymaj się w centrum, w miejscu, z którego można podziwiać piękne widoki Krakowa i napawać się niepowtarzalną atmosferą miasta.

Wybierz nasz wyjątkowy hotel w Krakowie, który zapewnia odpoczynek w luksusowych wnętrzach, urządzonych z klasycznym smakiem połączonym z nowoczesnymi udogodnieniami.

ornament

To, co czyni nasz ośrodek noclegowy wyjątkowym, jest ulokowanie go na barce pływającej na Wiśle. Chcieliśmy zapewnić Gościom spokój i kontakt z naturą, a wiemy, że nic nie koi tak, jak delikatne fale i powolny nurt wody.

Jedną z największych zalet naszego ośrodka jest lokalizacja. Nocleg nad Wisłą, w pobliżu Starego Miasta, to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą zatrzymać się w nowoczesnym ośrodku, umożliwiającym komfortowe zwiedzanie miasta. Nasz hotel jest zlokalizowany w centrum, niedaleko Rynku. Można z niego podziwiać Zamek Królewski czy wybrać się na Stare Podgórze czy Ludwinów.

ornament